Být šťastným...

6. března 2017 v 19:24 | Smiley |  Myšlenky...
Co to vlastně znamená být opravdu šťastným člověkem?

Jsou lidé, které pořád tvrdí, že nikdy šťastní nebudou, ale třeba ano. Stačí se zamyslet, nad tím co cítíte...

Když si zpětně vzpomenu na dětství, cítím, že tam jsem byla doopravdy šťastná. Úplně... Doslova... Ale tím, jak rosteme, uvědomujeme si určité nedokonalosti v našem životě, v okolí, ale v nitru duše je každý z nás alespoň trochu šťastný.

Co vlastně při štěstí cítíme?

Když jsme šťastní, cítí někdo možná motýlky v břiše, někdo zase pořád poskakuje, hopká si, jeho tělo je stále v pohybu. Někomu se chce pořád smát cítí, jak se jeho kouktky úst automaticky sami od sebe oddalují a odhalují se zuby. Když se právě kouknete na šťastného člověka, uvidíte takový rozdíl, že se možná nakazíte tou šťastnou energií, která kolem vás putuje a stanete se právě šťastným člověkem.

Kdy ho pociťujeme?

Šťestí můžeme cítiti kdekoli. Je to podle naší nálady, povahy, podle toho, co máme rádi. Ale každý máme kolem sebe určitě fůru dobrejch lidí, kteří nás milují, udělali by pro nás cokoliv a právě v jejich blízkosti se cítíme šťastně. Já třeba miluju a jsem šťastná ve chvíli, kdy jsme celá rodina pohromady, bavíme se spolu a dobrá nálada a pozitivní energie létají ve vzduchu. Jsem šťastná, když sedím na koni a to odvážné, veliké, svalnaté zvíře se pode mnou tou vší silou hýbe a já cválám loukami, jak volný pták. Jsem šťastná, když jsem prostě ve společnosti super lidí a zvířat u kterých se cítím v bezpečí.

A jak štěstí vnímáte Vy? Jste opravdu šťastní?


Většina lidí je tak šťastná, jak šťastná se rozhodla být.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 9. března 2017 v 20:23 | Reagovat

Je jen málo okamžiků kdy se cítím být opravdu šťastná...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama