Vesmír...

13. března 2017 v 18:21 | Smiley |  Myšlenky...
Vesmír... Co je to vesmír?

Ať už existují nebo neexistují různé fotky z vesmíru s dokázaným původem, každý si vesmír představuje jinak.
Já už jsem tedy těch všech fotek a obrázků viděla hrozně moc a tak se mi ve slově vesmír naskytne právě jeden z těch opravdových obrazů. Ale i přesto dokážu vesmír vnímat trochu jinak.
Pozitivně a opravdově.
Protože vesmír, to je neskutečné množství myšlenek, energie...
Vesmír je prostě zrození světa. Bez něj by nic nebylo.

Veliký, neskutečný a nekonečný vesmír...

Představte si nekonečné, veliké, černé pole, po kterém létají různé částice. Ať už to jsou meteory nebo asteory, jména nemusíme znát. Jde o naši představivost. Pak tam všude okolo jsou chaoticky poskládané hvězdy. Hvězdy, které každou noc vídáme na obloze a jsme přímo očarováni tou krásou. V noci nám svítí na cestu a my v nich hledáme různé obrazce.
A po tom nekonečném poli se ve stejmém směru pohybují planety, jenž na jedné z nich je život. A někde na této planetě právě já sedím u svého stolu na polstrované židli a píši toto. Celý vesmír to vidí, protože ten má oči všude.
A vše tohle neuvěřitelné má jeden bod, kolem kterého se to pohybuje. Je to veliká, obrovská žhavá koule, které jsme my dali název Slunce. Bez ní by vlastně vůbec nebyl ten život. Slunce rozdává okolo sebe tak velikou energii, že nás dokáže každé brzké ráno probudit, hned jak jeho paprsky zavítají do našich oken.

Vesmír si představuji jako nekonečné pole, které září barvami, svítí, třpytí se...

Když Vesmír nikdy na vlastní oči neuvidím, musí mi stačit má mysl, kterou budu moct kdykoli otevřít a navštívit to neskutečné nekonečno.

"Když něco opravdu chceš, celý vesmír se spojí, abys to mohl uskutečnit."
- Paulo Coelho
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama