Možná jednou - Coolen Hoovertová

23. listopadu 2017 v 14:53 | Smiley |  Recenze (filmy, knihy,...)
Možná jednou

Možná jednou - Coolen Hoovertová

Originální název: Maybe Someday
Počet stran: 389
Vazba knihy: brožovaná
Překlad: Jana Jašová

Anotace: Sydney žila v dokonalém světě - dobrá práce, škola, skvělá kámoška i úžasný přítel. Jenže pak zjistí, že její přítel ji podvádí a nádherná bublina perfektní odylky praskne. Naštěstí je tu záhadný soused a jeho hudba, který dá Sydney novou naději. Ale psát písně, stejně jako žít vlastní život, není nikdy snadné...


Sydney a Ridge... Dvě duše, co se navzájem doplňují, milují se a jejich vzájemné city jsou prostě dokonalé.

Kniha mě milionově okouzlila. Sice jsem to vůbec nečekala, ale četba této knihy byla pro mě neuvěřitelná, bez dechu,... Kniha je ztvárněna dokonale a úplně každému bych radila si ji přečíst. Je o běžném životě dvou lidí, jejichž společná cesta rozhodně nebyla jednoduchá. Jejich city byly až na nebezpečné úrovni pro jejich životy, ale i přesto je od sebe nedokázalo nic oddělit. Byly jako květina a slunce, navzájem se doplňujíci osoby s obrovským srdcem.

Život Ridge byl už od narození o něco ochuzen. Ridge totiž neslyšel... I přesto byl ale takový, že při četbě o něm, jste mu museli úplně propadnout. Byl to dokonalý typ kluka, co dokázal i přes svou vadu slyšet srdce druhých. Do jeho života ale přijde jedna křižovatka. Na jedné straně stojí Maggie, a na druhé Sydney. Dvě dívky, díky kterým se Ridgeovo srdce rozdělí na dvě poloviny.

Kniha je ztvárněna tak, že se budete těšit na každý večer, při kterém si budete už moct zalézt s knihou pod peřinu... Musím se přiznat, že u čtení mi ukápla i slza. Ze smutku i ze štěstí... Každý, kdo si knihu přečte, rozhodně nebude litovat.

SMILEY :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama