Psí poslání - film

8. prosince 2017 v 23:13 | Smiley |  Recenze (filmy, knihy,...)
Psí poslání - film

poster

Uslzené oči a neuvěřitelný pocit... To je Psí poslání!

Film ztvárněný do role psa, psí duše, cestující do mnoha životů a těl. Pes, který ochutnal každý život po svém, ale na to nejdůležitější nikdy nezapomněl.
Pocit, který jsem měla po zhlédnutí tohoto filmu byl prostě neuvěřitelný. Příběh, který se Vám dostane pod kůži a Vy budete stále hledat něco, co vám odůvodní zázrak, ukrývající se pod peřinou zvláštního příběhu. Živá duše se srdcem, ve kterém se skrýval celý svět, obohatila můj život. Nebyla jsem schopna slov a stále jsem si v hlavě přehrávala poslední scénu filmu. Poslední chvíli, kterou jsme mohli na obrazovce vidět, totiž skýtala celou pointu.
Pejsek zvaný Bailey, se na začátku dostává do rodiny, kde se ho s převelikou radostí a láskou ujme Ethan. Celé jeho dětství prožijí společně a stanou se nerozdělitelnými kamarády. Jenomže se všechno zkomplikuje a v jednu chvíli se musí rozdělit. A stejně tak, jako každý jiný, i Baileyův dosavadní život končí a jeho duše se přemisťuje do policejního vlčáka, roztomilého psíka a šarmantního, chlupatého kamaráda. V této podobě najde svou životní lásku, své všechno, co mu dalo ten nejlepší život. Najde Ethana!

Na tento udatný příběh se nebudete odhodlávat podívat dlouho, ale doporučuji si Vám s sebou vzít pár kapesníků pro pohodlnější podívanou. Protože slza ukápne snad každému...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama